Instytut Orchidea
O personelu
W tym roku rozpoczynamy 13-sty rok działalności Instytutu Orchidea. I przez ten czas nieustannie mamy mnóstwo klientów i „pełne ręce roboty”
Czym jest nasz sekret?
To troska nie tylko o Wasz wygląd, ale również o Wasze zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Nasza praca jest naszą pasją i wkładamy w nią całe serce. Atmosfera panująca w naszym Instytucie sprawia, że czujecie się tu dobrze, swobodnie, jak na pogaduchach u koleżanki. Cieszymy się, że od tylu lat nam ufacie!
Szeroka gama zabiegów!
U Nas znajdziecie szeroką gamę zabiegów z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej jak i zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, ciało oraz oprawę oka. Zostaniecie otoczeni fachową opieką, gdyż każdy klient traktowany jest u nas w sposób indywidualny i wyjątkowy.
POMOŻEMY CI PODKREŚLIĆ TWOJE NATURALNE PIĘKNO!!!
Instytut Orchidea
Zapraszamy do odwiedzenia Instytutu Orchidea
NASZ ZESPÓŁ

Kasia
Założycielka Instytutu Orchidea. W wykształcenia mgr kosmetologii z 14 letnim doświadczeniem w zawodzie, absolwentka studiów podyplomowych z medycyny estetycznej, członek Krajowej Izby Kosmetologów. Stale podnosi swoje kwalifikacje oraz zdobywa wiedzę jako uczestnik licznych szkoleń, sympozjów oraz targów branżowych. Uwielbia również dzielić się swoją wiedzą z innymi i od 13 lat kształci studentów kosmetologii odbywających praktyki zawodowe. Prywatnie żona, właścicielka dwóch cudnych psiaków. Pasjonatka mody i podróży. Ciagle uśmiechnięta , z pozytywnym nastawieniem do życia!

Ola
Z Orchidejką związana jest od ponad 7 lat, a tę przygodę zaczęła jako Nasza klientka… i tak nas pokochała , że została na dłużej jako część zespołu. Zaczynała jako masażystka, a na przestrzeni lat odbyła liczne kursy m.inn z modelowania sylwetki, opalania natryskowego i stylizacji brwi. Stylizacją rzęs zajmuje się od 5 lat. Ukończyła prestiżowe szkolenie Master pod okiem Zosi Jasińskiej. Uwielbia obserwować metamorfozy swoich klientek, a praca daje jej dużo satysfakcji. Perfekcjonistka ze sporym luzem i ogromnym poczuciem humoru. Za długo na miejscu nie wysiedzi więc z pasji prowadzi drugą firmę - @happyballoons_pl. Prywatnie narzeczona, mama Filipa i psia mama Molly.

Ela
Swoją przygodę zaczynała jako studentka 7 lat temu i została w Orchidei na dłużej. Do swojej pracy podchodzi z zaangażowaniem, a największą wartością jest dla niej widok „iskierek w oczach” zadowolonych Was. Jest członkiem Krajowej Izby Kosmetologów, a swoje kwalifikacje często podnosi na szkoleniach. Prywatnie fanka kotów i dobrego jedzenia. Dzięki pasji postanowiła stworzyć coś nowego dla Was. Jest to jedno z pierwszych miejsc na Śląsku, które zajmuje się mikropigmentacją skóry głowy. Ela tworzy fryzury, które wyglądają jak włosy, chociaż nimi nie są Zapraszamy Was do polubienia strony nowego „dzieciątka” naszej Orchidejki: Instytut Mikropigmentacji Medycznej - Elżbieta Kurtycz

Sylwia
Sylwia: Jedna z pierwszych klientek Instytutu Orchidea. Zaczynała jako nieoficjalny Marketing Manager, ponieważ reklamowała Nas dosłownie wszędzie i wszystkim . Otwarta, życzliwa, bardzo łatwo nawiązuje kontakt z klientami. Pasjonatka sztuki tatuażu. Jako bywalczyni licznych konwentów, miała okazję nie tylko podziwiać prawdziwe arcydzieła tworzone na ludzkim ciele ale też okropne i szpecące bohomazy. Właśnie wtedy narodziła się myśl o stworzeniu miejsca, w którym takie niechciane „dzieła sztuki” można by usunąć, dlatego połączyłyśmy siły i Sylwia stała się częścią Naszego zespołu. Jako osoba bardzo ambitna, aby poznać lepiej anatomię i fizjologię ludzkiej skóry, ukończyła studium kosmetyczne oraz szkolenia z laseroterapii. Prywatnie żona, mama dwójki wspaniałych dzieciaków Nicole i Dominika, zapalona miłośniczka mody.
„„Piękno jest w Tobie – odkryj je w naszym salonie Orchidea! Rozkwitnij z Instytutem Orchidea – poczuj magię piękna! „