Get Adobe Flash player

WYSZUKAJ NA STRONIE

O F E R T A

Volumetria = Konturowanie kości policzkowych, brody, poprawa owalu twarzy

 

Z upływem czasu skóra traci swój pełny, jędrny i młody wygląd. Jest to spowodowane procesem naturalnego starzenia się. Skóra staje się cieńsza, wiotka, co prowadzi do pojawienia się zmarszczek i bruzd. Tkanka tłuszczowa, która zapewnia pełny kształt twarzy, również ulega redukcji, sprawiając, że twarz staje się wąska i wychudzona.

 

 

 

 


STYLAGE XL

 


Z wiekiem nie tylko zmarszczki na naszej twarzy sprawiają, że wygląda ona nieatrakcyjnie. Twarz traci naturalną objętość, a jej kontur ulega pogorszeniu. Rysy twarzy ulegają wyostrzeniu, a jaj młodzieńczy owal traci swoją granicę. Dodatkowo osoby stosujące dietę mogą skarżyć się na nieestetyczne zapadnięcia w okolicy policzków i skroni.

Stylage remodeling wolumetryczny

Wystarczy jeden zabieg, aby przywrócić Twojej twarzy młodzieńczy kontur i nadać jej atrakcyjny wygląd. Stylage XL jest połączeniu usieciowanego kwasu hialuronowego i naturalnego antyoksydantu (mannitol) dzięki czemu efekt korekcji wolumetrycznej jest bardzo naturalny. Dodatkowo zastosowanie mannitolu redukuje do minimum powstawanie siniaków i obrzęków w trakcie zabiegu.

StylageXL polecany przez lekarzy na całym świecie do:

 • liftingu wolumetrycznego,
 • nadania kościom policzkowym objętości,
 • korekcji konturu twarzy,
 • korekcji zapadniętych skroni.

 

 

 

VOLUMA


VOLUMA to wyjątkowy preparat stworzony do przewracający objętość twarzy zwłaszcza w miejscach kości policzkowych, policzków i skroni oraz korekcji opadającego podbródka..
Unikalna formuła preparatu zawiera skoncentrowany, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy o krótkich włókach, dzięki czemu preparat zapewnia pełne wypełnienie ubytków twarzy. Przed zabiegiem Lekarz może zaproponować znieczulenie miejscowe, aby podczas zabiegu nie był odczuwalny żaden dyskomfort.

Efekty
W przypadku Voluma efekt estetyczny jest natychmiastowy, naturalny, jednolity i utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy włącznie. Po ziniekcji możliwe jest wystąpienie zaczerwienienia, lekkie opuchnięcie lub mały siniak w miejscu zabiegu.

Voluma pozwala na:

 • uzyskanie efektu liftingu przez poprawę objętośc twarzy,
 • odzyskanie objętości w okolicach kości policzkowych, skroni i policzków w celu odmłodzenia wyglądu twarzy,
 • uzyskanie szybkich i trwałych efektów.
 • umożliwia pacjentom odwracalność efektów zabiegów

Przeciwwskazania

 • choroby autoimmunologiczne, alergie, znana nadwrażliwość na kwas hialuronowy, tendencja do pojawiania się koloidów, immunoterapia, przy chorobach zapalnych lub zakaźnych (trądzik, opryszczka) w miejscu zastrzyku, itp.;
 • Ciąża lub okres laktacji
 • Wcześniejszych zabiegach medycyny estetycznnej,

Zaleca się nie wywieranie nacisku oraz nie wykonywanie masażu w miejscu zastrzyku przez okres kilku pierwszych dni po zabiegu.
W czasie pierwszych dwóch tygodni po leczeniu zalecamy unikanie dłuższego narażenia na temperatury poniżej 0°C, słońce lub silne gorąco (promieniowanie UV, sauna, kąpiele parowe, itp.). Zaleca się także nie łączenie terapii przy pomocy VOLUMA z zabiegami laserowymi, głębokim peelingiem chemicznym lub dermabrazją podczas tej samej sesji terapeutycznej.

 

EFEKTY: