Get Adobe Flash player

WYSZUKAJ NA STRONIE

O F E R T A

REGENERIS Osocze bogatopłytkowe

 

 

 

 

 

REGENERIS czyli osocze bogatopłytkowe, zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej własnej krwi, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu zyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.

Regeneris jest przy tym produktem w 100% biokompatybilnym a rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki ACR- regeneracji komórek skóry dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.


Zastosowanie
Technologia oparta na osoczu bogatopłytkowym stosowana jest z ogromnymi sukcesami od ponad 10 lat w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii, stomatologii. W Medycynie Estetycznej osocze bogatopłytkowe stosowane jest od 2003 roku.

Regeneris jest przeznaczony dla osób, których skóra wymaga odnowy, a którzy poszukują produktów naturalnych lub są uczuleni na inne produkty.


Przebieg zabiegu
Zabieg przeprowadzany w gabinecie jest dość szybki i prosty. W pierwszej fazie pobierana jest niewielka ilość krwi pacjenta (6-18ml) do specjalnych probówek, które poddaje się wirowaniu w wirówce. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Następnie do probówek dodawany jest specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W taki sposób otrzymujemy osocze bogatopłytkowe, które jest bazą do wykonania zabiegów.

REGENERIS można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby. Z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry. jeden z zestawów zawiera również specjalną maskę komórkową, która znajduje zastosowanie w regeneracji skóry twarzy po zabiegach medycyny estetycznej, jak peeling, mikrodermabrazja czy laser.

 


Wskazania

Regeneris może poprawić wygląd takich miejsc jak:
policzki, fałdy nosowo-wargowe, okolice oczu, usta, podbródek, czoło, fałdy na szyi i karku, dekolt, dłonie, wypełnianie blizn po trądziku, łysienie typu męskiego.


Efekty
Regeneris przywraca skórze:
•    młodość i witalność,
•    gęstość i napięcie,
•    fakturę i koloryt,


 


 


Podawanie Regeneris w zmarszczki uruchamia proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzania fibroplastów do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia.

Proces starzenia się skóry związany jest bowiem ze spowolnieniem odnowy komórek naszego ciała i ich zmniejszoną zdolnością regeneracji.

 

Przeciwwskazania

- choroby krwi,
- ciąża i okres laktacji
- zażywanie antykoagulantów.

- nowotwory,