Get Adobe Flash player

WYSZUKAJ NA STRONIE

O F E R T A

Mezolifting

 

 

MEZOLIFTING

 


 

 

 

Mesolift - jest jednym z zabiegów mezoterapii igłowej, stosowanym na okolice twarzy, szyi i dekoltu, o działaniu odżywiającym i wygładzającym zmarszczki. Polega na ostrzykiwaniu w płytką warstwę skóry odpowiednio dobranym przez lekarza koktajlem. W jego skład wchodzi m.in. kwas hialuronowy który zatrzymuje wodę w głębszych warstwach naskórka przez co posiada działanie nawilżające, kwas polimlekowy, pobudzający produkcję kolagenu i elastyny, a także witaminy, oligoelementy, aminokwasy o działaniu silnie regenerującym i zagęszczającym skórę.

Wskazania

Odmładzanie i odżywianie skóry
Wypełnianie zmarszczek i kondycjonowanie skóry (poprawa jakości)
Opadające policzki i zwiotczałe ramionaPrzebieg zabiegu

Wykonuje się go po wcześniejszym znieczuleniu kremem Emlą , a następnie cienką igiełką podaje się wcześniej przygotowany koktajl dokładnie ostrzykując wybrane okolice. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Częstotliwość:

Dla uzyskania pełnego długotrwałego efektu zalecamy wykonanie ok. 4 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych. Po zabiegu wykonuje się masaż , aby równomiernie rozprowadzić podane preparat. Dla utrzymania efektu polecamy zabieg przypominający co ok 6 miesięcy.Efekty niepożądane:

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić niewielkie zaczerwienie i obrzęk.

Mogą pojawić się drobne wybroczyny i siniaczki, które ustępują po kilku dniach.Przeciwwskazania

Alergie na któryś ze składników

Otwarte rany

Nowotwory skóry

Naczyniaki

Terapia Roaccutanem

Zakażenia wirusowe i bakteryjne