Get Adobe Flash player

WYSZUKAJ NA STRONIE

O F E R T A

Kosmetyka twarzy

 

 

 

 

Zapewniamy skuteczne rozwiązania pielęgnacyjne dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku i o różnym typie cery.

Dzięki indywidualnie dobranym kosmetykom bogatym w substancje aktywne Twoja skóra będzie odpowiednio nawilżona, odżywiona, świetlista i napięta.

 

 

Pracujemy na wysokiej jakości preparatach takich firm jak Natinuel, Clarena, Bandi, Bielenda.

To produkty najnowszej generacji do użytku profesjonalnego i, które są w stanie całkowicie zrewolucjonizować leczenie niedoskonałości skóry. Są to produkty charakteryzujące się bardzo wysoką aktywnością dermatologiczną, w których wykorzystywane są wyłącznie substancje o udowodnionej naukowo skuteczności i posiadające faktycznie aktywny biochemiczny mechanizm działania na różne komórki skóry.

 
BANDI Cosmetics od ponad dwudziestu pięciu lat specjalizuje się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych. Dzięki stosowaniu najlepszej jakości surowców oraz nieustannie prowadzonym pracom badawczym, oferuje niezwykle skuteczne i nowoczesne preparaty, oparte o innowacyjne receptury. Poprzez skrupulatną kontrolę procesu produkcji,  dostarczają produkty wyłącznie najwyższej jakości.

To pierwsza firma, która wprowadziła na rynek polski serię kosmetyków dotleniających (1993), kosmetyków z kwasem hialuronowym (1993), żele z milisferami (1995), kosmetyki z wyciągiem z zielonej herbaty (1995), peeling do manualnej mikrodermabrazji (2003), preparaty z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami (2009), a także mieszaninę eksfoliującą z kwasem pirogronowym, salicylowym i azelainowym (2012).
Produkty firmy Bandi zdobyły wiele prestiżowych nagród i wyróżnień m.inn
-Hit Salonu 2010, 2011, 2012
-Beauty Premium 2012
-I miejscem w konkursie Beauty Premium 2011
- statuetka NEFRETETE 2006
-Złoty Medal na Lubelskich Targach "Herbarium"

 
Linia Natinuel, stworzona z myślą o pielęgnacji i zdrowiu skóry, opiera się na najnowszych badaniach i innowacjach w dziedzinie dermatologii oraz na ugruntowanym doświadczeniu w branży kosmetyki estetycznej, zdobytym przez starannie dobrany, nowatorski zespół naukowy. Najważniejszą cechą linii Natinuel jest to, że stanowi ona idealny „pomost” między medycyną a kosmetyką estetyczną, co stało się możliwe dzięki odejściu od przestarzałej koncepcji kosmetyki i otwarciu nowych możliwości poprzez wprowadzenie do branży kosmetyki estetycznej bioceutyków molekularnych. Natinuel został oficjalnie uznany przez A.M.I.A. Associazione Italiana Medici Antiaging (Włoskie Stowarzyszenie Lekarzy Anti-Aging)